Filosofija

 

  • Interjero ir fasado dekoras
  • Šiuolaikinis, kūrybiškas požiūris
  • Verslo, namų ir kultūros aplinkai

Esame jaunatviška ir profesionali kūrybinė studija neabejinga pilkų erdvių gyvinimui, tikslingų ir šiuolaikinių sprendimų įgyvendinimui. Grafika bei piešiniai ant sienų ir kitų įvairių paviršių yra mūsų pagrindinė veikla.


Savo darbais siekiame sukurti jaukumą namuose, įkvėpimą darbo vietoje, o versle - išskirtinumą. Tikime, kad apgalvotai ir kokybiškai atliktas dekoras ne tik atgaivina, bet ir suteikia unikalumo vietoms, kur laisvė ir idėjų srautas yra svarbu. Kiekvienam klientui skiriame individualų dėmesį, patariame, siūlome idėjas arba įgyvendiname jau sugalvotas. Svarbiausias mums, žmogaus ir jo kūrinio santykis, todėl visada siekiame harmoningų ir abipusiai džiuginančių rezultatų.

 

Komanda

 

ŽYGIMANTAS AMELYNAS
Dizaineris
mob. +370 620 44158

el.p.  zygis@gyvagrafika.lt

 

 

Turbūt reikėtų pradėti nuo to, kas apskritai yra Dizaineris?                          

Tai žmogus, kuris maistą renkasi ne pagal skonį, o pagal pakuotės grožį. Jis gali paskirti visą dieną, vien tam, kad  sau nusipieštų kompiuterio darbalaukio paveiksliuką, o jo sketchbook‘ai yra perpildyti eskizais. Pats save, jis vadina dizaineriu-ekstrasensu, nes neretai tenka tiesiog atspėti klientų norus. Bet nepaisant visko - būtent šis žmogus ir išsiugdo sugebėjimą subtiliai jausti vaizdo ir jo sukeltos emocijos dermę. Toks žmogus galvoje nešiojasi milžinišką vaizdų duombazę ir sugeba ją tikslingai taikyti skitingoms situacijoms.

Žongliruoju vaizdais jau daugiau nei dešimtį metų. Kiekvienais metais vis skirtingai, nes keičiasi mados, poreikiai, priemonės ir idėjos. Nesikeičia tik tikslas – tobulėti.

  

 

TADAS ŠIMKUS
Dailininkas

mob. +370 675 58404

el.p.  tadas@gyvagrafika.lt

 

 

Pirmas įspūdis reikšmingas, o gal tiksliau noras sukelti tam tikras mintis ir jausmus, sukelti nuostabą – man svarbu. Po to, kai žmogus stabteli, ateina vietos idėjoms: gali labiau įsižiūrėti į detales ir aplinką, gilintis į subtilybes. Smagiausias arkliukas varantis priekin – tai teigiamos žmonių emocijos stebint tavo sukurtą kūrinį ar atliktą darbą.


Esu baigęs Vilniaus Dailės Akademijos (KDF) fakultetą Kaune, taikomosios grafikos specialybę. Laisvalaikiu domiuosi gatvės menu, fotografija, architektūra ir gamta.

 

 

 

KAROLINA ŠIMKIENĖ
Architektė

mob. +370 610 02887

el.p.  labas@gyvagrafika.lt

 

 

Kolektyvo moteriškoji pusė, puikiai jaučia spalvas, kompoziciją ir erdvę. Konsultuoja ir pataria interjero dizaino klausimais.

 

Vilniaus dailės akademijoje, KDF baigė architektūros bakalauro ir magistro studijas, praktikos semiasi dirbdama įvairiose projektavimo ir statybos įmonėse. Laisvalaikiu groja violončele, praktikuoja jogą ir gerą nuotaiką.

 

 

 

 

 

 
 

MARIUS SKRUPSKIS
Aerografijos dailininkas, 3D piešiniai

mob. +370 696 76726

el.p.  labas@gyvagrafika.lt

 

 

Dailininko kelias manyje isitvirtino vaikystėje, kai pirmą kart pamačiau kaip piešiami piešiniai ant automobilių, aerografijos technika. Nuo tol žingsnis po žingsnio ėjau link šio amato. Visos menų, dizaino ir gatvės meno žinios galų gale atvedė i galutinį tašką - aerografiją ir toliau veda tobulėjant šioje srityje.

 

Baigiau VDA Klaipėdos fakultetą, vizualiojo dizaino specialybę. Taip pat dalyvavau intensyviuose aerografijos kursuose "Airbrush getaway" JAV. Savo piešimo žiniomis dalinuosi su jaunimu, užsiimu neformaliu vaikų švietimu ir savanoriškomis veiklomis.

 

 

 
 

ARMINAS RAUGEVIČIUS
Dailininkas, tapytojas

mob. +370 647 40081

el.p.  labas@gyvagrafika.lt

 

 

Komandos tapytojas, žmogus Šveicarija. 

 
Meninko misija priminti žmonėm apie mus supantį žavesį, ar tai būtų Monet tapyti sodai, ar tai saulės spinduliai kambaryje nutvieskiantys skraidančias dulkes. "Save matau kaip plataus profilio menininką, sunku apsiriboti viena įvaldyta technika, nuolatos ieškau naujovių kitose srityse ir jungiu jas su ilgamečiu įdirbiu." 
 
Vilniaus Dailės Akademijos (KDF) fakultete, vizualaus meno katedroje, įgyjo magistro laipsnį.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STUDIJA

 

Dirbdami kartu kaupiame patirtį nuo 2010 metų, o nuo 2013 metų veikiame studijos „Gyva grafika“ vardu. Bazuojamės Kaune, tačiau dirbame visoje Lietuvoje. Visuomet ieškome naujų dekoro galimybių ir technologijų, o, taip pat ir partnerių su kuriais galėtumėme augti ir tobulėti. Kiek leidžia laikas ir galimybės savo paslaugomis prisidedame prie nekomercinių idėjų ir renginių, meno viešose erdvėse. Esame atviri jūsų pasiūlymams.


Naujausi mūsų atradimai, akcijos ir įspūdžiai socialinėje paskyroje: Facebook‘e
 

 

 

Klientai

 

 

2008-2018 © UAB Grafikos dirbtuvės           Mes Facebook'e